MENU PRODUKTÓW

 Partnerzy


O nas

PLANETA NIEZWYKŁYCH GADŻETÓW I PREZENTÓW


To niezwykły sklep z przeróżnymi gadżetami. W trudnych czasach, gdzie kryzys, gdzie brud i płacz, staramy się rozweselać poprzez nasze gadżety i prezenty. Zabawa i rozrywka to cechy które wyróżniają nasz sklep! Jesteśmy otwarci na nowości i na wszelkie sugestie! Nasze gadżety zapewnią Tobie i Twoim znajomym ubaw na całego. Znajdziesz tu coś, co rozweseli albo ciebie albo czym byś chciał rozweselić kogoś z bliskich Ci osób.


Łódź
ul. Nastrojowa 60 blok 411
91-496 Łódź
tel. 665 146 757
mail: biuro@planettoys.pl

Przelewy Raiffeisen Bank Polska: 68 1750 0012 0000 0000 3324 5726


ZAMÓWIENIA
wystarczy wejść na stronę www.planettoys.pl aby wybrać, czy ma to być prezent na urodziny, imieniny, dla niej czy dla niego. Dla najmłodszych, czyli dzieci, czeka masa nietypowych gadżetów, układanek, puzzli, zabawek, robotów, budzików czy przebrań.


Planet Toys o pierwszy łódzki sklep z zabawnymi gadżetami i prezentami. Ze względu na brak poczucia humoru u niektórych osobników, wprowadziliśmy również takie prezenty, które nie są śmieszne. Ba! Można by rzec, że są... praktyczne. Niemniej jednak wprowadzają uśmiech zadowolenia na twarzy.

 

Wciąż szukamy ciekawych prezentów i gadżetów, które możemy wam udostępnić za pomocą sklepu internetowego. Nasza baza produktów wciąż rośnie.